Strážce příběhů

Strážce příběhů

Strážce příběhů

Parta knihovnic z Krajské knihovny v Karlových Varech pro Vás připravila originální knihovnickou únikovku. Hra Strážce příběhů Vás provede čtyřmi ději známých knih. Knihy vás dovedou k rozluštění kódu a díky tomu k získání klíče k otevření místnosti.

Naše ESCAPE GAME útočí na všechny vaše smysly, na vaše vědomí, i podvědomí.

Pro koho je naše úniková hra určena

Úniková hra Strážce příběhů je určena pro všechny, kdo si rádi hrají. Kromě hry se můžete něco dozvědět a naučit, vyzkoušet své schopnosti v situacích a podmínkách, které v běžném životě nezažijete. Máte šanci procvičit a prozkoušet svou fantazii a představivost, intuici a logické uvažování. Hra je výborným teamovým „stmelovačem“ – každý vyniká v něčem jiném, jde o to naučit se efektivně spolupracovat. Nezáleží, jestli je váš tým týmem rodinným, týmem spolupracovníků či přátel. Upozorňujeme, že ESCAPE GAME Strážce příběhů je koncipována jako zábava pro lidi od 14 let.

Pravidla hry a ceník

  • Doba hry je max. 60 minut, ale záleží na vás, jak budete šikovní 
  • Hry Strážce příběhů a Zabijačka,  jsou vhodné od 15 let a pro 2-5 hráčů. Cena za osobu je 100 Kč. Platba je na místě před zahájením hry, v hotovosti.
  • Hra Tajuplný příběh, je vhodná pro děti od 10-15 let v ideálním počtu 5 lidí. Cena za osobu je 100 Kč. Platba je na místě před zahájením hry, v hotovosti.
  • Pro školní akce, vstupné 50 Kč/osobu

Hra probíhá v Oddělení pro hendikepované v přízemí Krajské knihovny v Karlových Varech. Závodní 378/84, 360 06 Karlovy Vary