Půjčujeme venkovní hry

Půjčujeme venkovní hry
NOVINKA - půjčujeme venkovní hry.

Venkovní hry

Pravidla půjčování venkovních her

Všechny hry je možné půjčit na 14dní v půjčovní době A-klubu. Je možné je hrát nejen venku na zahradě ale některé i doma. Hry se půjčují ZDARMA.

Máme tyto hry:

Cornhole

Oblíbená hra z USA s jednoduchými pravidly - na zahradu, rodinnou oslavu, do firmy, středisek volného času...

Curling/ Shuffleboard

Dvě hry v jednom. Stolní hra v jednoduchém provedení.

Na obojí lze využít jedna hrací deska o délce 180cm. Hra je ideální na stůl nebo podlahu. Jednoduché provedení hry pro hráče všech věků. "Hod" kameny nebo spíše posouvání zvládne každý. Ideální na správný odhad vzdálenosti a citu.

Eating Frog

Hraj po diagonále a nech si vyhodit všechny kameny. Hry z krabice.

Golfisto, nezlob se!

Desková hra na téma golf. Snadná cesta, jak naučit děti/začátečníky základním golfovým pravidlům a k tomu si užít spoustu zábavy.

Have Golf Original

Golfová hra na zahradu. Postavte ostatním hřiště a staňte se uznávaným golfovým architektem. Hru může hrát 1 i více hráčů. Vždy jednu jamku hraje jeden hráč a poté začíná další.

Hra rytířů - (dřevěná)

Venkovní hra pro dva hráče/týmy. Porazte jako první tým rytíře a dámu a vyhrajte tak v rytířském klání.

Kanjam mini

Je to hra s létajícím talířem a dvěma plastovými koši. Tohle menší provedení "Mini" se ideálně hodí pro hráče, kteří chtějí hrát Kanjam pořád, i během zimy, ale pekně v teple. Ideální je tak například domů, do klubu, do garáže nebo třeba do školy. Menší provedení je také vhodné pro děti. Proti sobě hrají dva dvoučlenné týmy. Cílem je hodit malý létající talíř - frisbee od jednoho koše a zasáhnout druhý koš. Hráč hází na koš, kde je připraven jeho spoluhráč, který může frisbee tečovat a tím ho umístit do koše. Tým, který jako první dosáhne 21 bodů vyhrává.

Kendama

Je tradiční japonská hračka pro mládež i dospělé. Na první pohled hra s Kendamou vypadá hodně jednodušše, ale je to obtížná hra s více než tisíci různými technikami. S kendamou si může hrát kdokoliv, muži či ženy, mladí i staří. Hlavní výhodou Kendamy je, že zlepšuje soustředění a houževnatost.Trénujte těžší a těžší triky…

Kroket

Tuto hru může hrát 2–4 hráči/týmy. Hrají proti sobě jednotlivě nebo v týmech. Každý hráč hraje palicí a jednou barevnou koulí. Cílem hry je projít brankami směrem k obracecímu kolíku a zpátky ke startovnímu

Kroužky

Hra kroužky se dá hrát na zahradě, doma, na hřišti, na pláži, v parku. Hoďte kroužky co nejvíce bodů.

Kubb

Kubb s čísly je oblíbená hra, která k nám přišla z Finska. Shozením kolíku s čísly získáváte body. Princip hry je jednoduchý, hozením kolíku srazit bodově ohodnocené kolíky/kubby (ale pozor, tak jednoduché to nebude - více sražených kolíků totiž neznamená součet bodů ale pouze součet

Létající talíř

Trénujte správný hod létajícím talířem. Ideální venkovní hra pro skupinu dětí.

Mölkky

Velká venkovní hra Mölkky: kultovní vikinská hra pod širé nebe! Hra Mölkky je kolíková hra, která pochází z Finska. Je vhodná pro všechny věkové kategorie a lze ji hrát v libovolném počtu hráčů – čím více, tím lépe. Hráči hází házecím kolíkem Mölkky na ostatní očíslované kolíky. Body se v průběhu hry zapisují a sčítají.

Petanque

Francouzská společenská hra pro dvě 1–3 členná družstva, která se snaží umístit koule co nejblíže k cíli, který tvoří dřevěná kulička, tzv. prasátko. Princip hry je velmi jednoduchý, ale dokonalé zvládnutí techniky a taktiky vyžaduje pravidelný trénink.

Výraznou předností této hry je to, že ho může hrát prakticky každý (ženy s muži, starci s dětmi, i tělesně postižení se mohou zúčastňovat všech turnajů) a prakticky kdekoliv (terén hřiště je libovolný).

Rebound

Sportovní hra pro dva dvoučlenné týmy. Rychlá, intenzivní a zábavná. Na trávu nebo na pláž a písek.

Run Boy Run

Hoď 1 nebo 6 a utíkej honem rychle do domečku. Hry z krabice..

Rybaření

Kdo bude nejúspěšnějším malým rybářem v okolí. Hra je určena pro 2 hráče, nebo se mohou děti střídat.   Položte ryby na zem a rozdejte hráčům "pruty". Existuje více možností samostatné hry - na čas, rybník, na body...

Skákací guma

Skákání přes gumu je klasika. Více asi oblíbená u holek. Fajn na téhle zábavě je, že ji můžete brát všude s sebou. Skákat lze totiž na jakémkoli povrchu. Můžete vymýšlet různé sestavy, můžete hrát s malými dětmi ale klidně i s rodiči. Pokud hledáte jednoduchou zábavu kamkoli, tohle bude ono.

 

 

 

 

 

Seznam venkovních her