Pomozte nám získat nový Bibliobox

Krajská knihovna Karlovy Vary plní funkci významného multifunkčního centra Karlovarského kraje. Poskytuje nejen klasické knihovnicko - informační služby svým uživatelům, ale též služby pro handicapované. Požádali jsme Nadaci ČEZ o finanční podporu na zakoupení BIBLIOBOXU (box na vracení knih) na naši pobočku na Lidické ulici v K. Varech Drahovicích. Tuto pobočku navštěvují především SENIOŘI A STUDENTI. Knihy bude možné vracet do boxu kdykoliv, box významně též pomůže při úplném uzavření knihovny z důvodu nařízení vlády kvůli koronaviru. Máme řadu let biblioboxy u Tržnice v Albertu a jeden přímo u hl. budovy knihovny ve Dvorech, o tuto službu je opravdu velký zájem. Boxy ušetří hodně času, není nutné fyzická návštěva knihovny. Uživatelé jednoduše knihy vhodí a odejdou. Tato služba významným způsobem pomůže (nejen) v době KORONAVIROVÉ.

Jak na to?

• Stáhněte si mobilní aplikaci EPP (verze pro android na Google Play, verze pro iOS na Appstore)
  • Zaregistrujte se a spusťte aplikaci, když jste v pohybu. (při chůzi, bruslení na kole, venčíte-li psa nebo vozíte kočárek)
  • Získané body přidělte našemu projektu