Pomozte nám svým pohybem!

Pomozte nám svým pohybem!
Jste fyzicky aktivní a vlastníte chytrý telefon?
Pak nám můžete velmi pomoci.
 

Pomáhejte pohybem

Rádi bychom Vás požádali o hlasování pro projekt Krajské knihovny Karlovy Vary, který je nyní vložen do aplikace v mobilních telefonech s názvem „Pomáhej pohybem“. Aby byl projekt knihovny s názvem „Modernizace knihovny - oddělení pro handicapované" podpořen, musí získat během cca 14 dnů 135.000 hlasů. Pokud hlasy získáme, obdržíme od Nadace ČEZ 80 000 Kč na realizaci projektu.

Finance pomohou zmodernizovat a dovybavit Oddělení pro handicapované, které nabízí své služby uživatelům již přes 20 let. Služeb využívají především nevidomí, neslyšící, mentálně postižení, senioři a také rodiče zdravotně znevýhodněných dětí.  V tomto oddělení probíhá řada vzdělávacích a kulturních akcí (kurzy arteterapie, kurzy trénování paměti, výtvarné dílny, jazykové kurzy, pravidelné čtení atd.). Za peníze, které by nám měla aplikace, a její využívání pomoci získat, celé oddělení zmodernizujeme od nábytku až po počítačovou techniku, přes zvukové knihy pro nevidomé až po přehrávače MP3, které dlouhodobě půjčíme zdarma nevidomým domů k domácímu přehrávání zvukových knih.

Chcete nám pomoci?

Jak tedy na to?

Stáhněte si do svého chytrého mobilního telefonu aplikaci Pomáhej pohybem. Ať už s telefonem běžkujete, jezdíte na lyžích či na kole, nebo chodíte na procházky, svým pohybem a energií vždy generujete body. Na počátku fyzické aktivity si aplikaci zapněte a na konci aktivity přiřadíte body. Projekt krajské knihovny je do aplikace Pomáhej pohybem zařazen pouze v období od 25. 2. - 10. 3. 2016. V tomto čase by měl získat uvedený počet bodů.

A ještě několik technických rad

  • Aplikace špatně funguje v budově
  • Pokud je telefon v batohu či tašce přes rameno mohou být výsledky zkreslené
  • Je nutné mít samozřejmě zapnutou GPS a internet

Více o aplikace a jejím použití.

Předem děkujeme za Vaši pomoc při sbírání bodů a šíření této informace dále.

 

 

Leták