Podcasty

Knihovnické povídání nejen o knihách..

Knižní tipy, zajímavosti a hádanky z naší knihovny můžete poslouchat na těchto platformách:

Knížkování 18. díl

17.11. 2020  Osmnáctý díl podcastu Krajské knihovny​ - speciál k 17. listopadu

Projděte se s námi minulostí dávnou i nedávnou prostřednictvím literatury, drobných glos i tradiční hádanky.

Knížkování

Knížkování 17. díl

3.11. 2020  Sedmnáctý díl podcastu Krajské knihovny​

Dnes na téma katastrofická literatura, stírání reality a fikce. To vše na pandemickém pozadí současnosti. Příjemný poslech!

Knížkování 16 .díl

30.9. 2020   Šestnáctý díl podcastu Krajské knihovny​

Další díl našeho Knížkování přináší rozhovor se spisovatelem Martinem Petiškou. Poslechněte si jeho moudré a laskavé vyprávění.

Knížkování 15 .díl

20.9. 2020   Patnáctý díl podcastu Krajské knihovny​

V dalším díle našeho Knížkování najdete tipy na dobré čtení, pozvánku na zajímavou akci, drobné glosy i malou hudební hádanku.

Knížkování 14 .díl

10.9.  2020    Čtrnáctý díl podcastu Krajské knihovny​

Poslechněte si další díl našeho Knížkování! Čekají vás knižní tipy, hádanka i drobné glosy.

Knížkování 13 .díl

28.8.  2020    Třináctý díl podcastu Krajské knihovny​

Další díl našeho letního Knížkování je na světě! Svezeme se na vlně novinek, máme pro vás tip na skvělou audioknihou, nechybí tradiční glosa ani knižní hádanka.

Knížkování 12 .díl

14.8.  2020    Dvanáctý díl podcastu Krajské knihovny​

​Češi jsou smějící se bestie, humor je kořením života a smích je dar. Veselé povídání o věcech vážných, ale hlavně nevážných.

Knížkování 11 .díl

30.7. 2020    Jedenáctý díl podcastu Krajské knihovny

Pojďte se s námi podívat do budoucnosti prostřednictvím sci-fi literatury. Máme pro vás novinky i zajímavé tipy, lehce pesimistické glosy a jako obvykle také knižní hádanku.

Knížkování 10 .díl

20.7. 2020    Desátý díl podcastu Krajské knihovny​

Pojďte si s námi udělat výlet do středověku! Čekají na vás zajímavé knižní tipy, hudba, drobné glosy i tradiční hádanka. Co myslíte, uměl bratr Žižka zpívat?

Knížkování 9 .díl

8.7. 2020    Devátý díl podcastu Krajské knihovny​

Hlavním tématem našeho Knížkování jsou tentokrát horory. Jako obvykle vám přinášíme také knižní tipy, novinky, glosy i tradiční hádanku.

Knížkování 8. díl

1.7. 2020    Osmý díl podcastu Krajské knihovny​

Povídání na vážná i veselá témata, knižní tipy i novinky, drobné glosy i tradiční hádanka. To je osmý díl našeho Knížkování. Hezký poslech!

Knížkování 7.díl

25.6.2020    Sedmý díl podcastu Krajské knihovny​

Dnes na téma putování knihy. Jako obvykle nechybí novinky, glosy, tipy ani knižní hádanka.

Knížkování 6.díl

17.6.2020    Šestý díl podcastu Krajské knihovny​

Podcast Krajské knihovny Karlovy Vary. Dnes na téma Young Adult literatura s trochou vážné hudby a hádankou na konec.

Knížkování 5.díl

09.06.2020    Pátý díl podcastu Krajské knihovny​

Je tady další díl našeho povídání. Knižní hádanka included!

Knížkování 4.díl

02.06.2020    Čtvrtý díl podcastu Krajské knihovny

Knižní tipy, novinky,hádanku i trochu knihovnického povídání uslyšíte v dalším díle našeho Knížkování.

Knížkování 3.díl

26.05.2020    Třetí díl podcastu Krajské knihovny

Poslechněte si naše Knížkování, tentokrát s českou literaturou. Inspirujte se, čtěte a hádejte.

Knížkování 2.díl

19.05.2020    Druhý díl podcastu Krajské knihovny

Poslechněte si naše Knížkování! Najdete v něm knižní tipy i novinky, oblíbenou hádanku i něco navíc.

Knížkování 1.díl

11.05.2020    První díl podcastu Krajské knihovny