Soutěž „Vybuduj si svůj depozitář“ prodlužujeme do konce listopadu, na výherce čekají skvělé ceny!

Soutěž je určena maximálně deseti členným třídním kolektivům druhého stupně základních škol a středních škol. Úkolem žáků a studentů je jakoukoli výtvarnou technikou ztvárnit nový depozitář krajské knihovny. Fantazii se meze nekladou, proto přijímáme práce ve 2D i 3D formátu, podmínkou je pouze dodržení rozměrů. U prostorových objektů základna nesmí přesahovat formát A3 a model by neměl být vyšší než 50 cm.

Zároveň do soutěže zařadíme pouze ty kolektivy, které správně zodpoví 10 otázek umístěných přímo na objektu nově otevřeného depozitního skladu a v prostorách krajské knihovny. Výherci získají hodnotné ceny z oblasti moderních technologií.

Odevzdané práce a odpovědi musí obsahovat počet soutěžících a kontakt na zástupce třídy nebo pracovní skupiny ( e-mail, telefon). Je nutné je předat do konce listopadu 2021 u centrálního pultu krajské knihovny.

Vítězné práce pak vystavíme v A – klubu krajské knihovny.  Slavnostní vyhodnocení se uskuteční 16. listopadu 2021 ve studovně nového depozitního skladu Krajské knihovny Karlovy Vary.