Knihovna pořádá kurzy češtiny pro Ukrajince

Dva kurzy češtiny pro ukrajinské uprchlíky připravila na letošní podzim Krajská knihovna Karlovy Vary.  Pro zájemce je od 6. září 2022 připraveno celkem 10 lekcí, v nichž se seznámí se základními konverzačními tématy. Hlásit se mohou osobně na Infocentru knihovny do 19. srpna 2022  s tím, že musí osobně prokázat datum příjezdu do České republiky, (Závodní 84, Karlovy Vary po-pá 9-19 hodin). Kapacita kurzu jednoho 40 osob. Kurz je zdarma.

Обласна Карловарська бібліотека у співпраці з  підготувала курс чеської мови для українських біженців, який відбудеться в обласній бібліотеці у Карлових Варах, Závodní 84 (поруч із Регіональним центром допомоги українцям). Зареєструватися на курс необхідно особисто підтвердити дату прибуття до Чехії – в Обласній бібліотеці Карлових Вар інформаційного центру, не пізніше п'ятниці 18 серпня 2022 року.  Závodní 84, Карлові Вари (Пн-Пт 9-19 годин). Місткість курсу 40 чоловік. Курс безкоштовний.

Lektorka: Bc. Petra El-Kayssi

Викладач:  Петра Ель-Кайсі