Hledáme nového kolegu nebo kolegyni

Hledáme novou kolegyni nebo kolegu

Krajská knihovna Karlovy Vary  vypisuje výběrové řízení na pozici:

​Knihovník/knihovnice v půjčovně pro dospělé

Hlavní náplň práce:

• zajišťování provozu půjčovny pro dospělé
  • obsluha návštěvníků
  • referenční služby
  • ochrana a údržba knihovního fondu
  • pomoc při zajišťování akcí pořádaných knihovnou (přednášky, kurzy, lekce informační výchovy…)

Požadujeme:

• minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou nebo vyšší vzdělání, nejlépe humanitního směru
  • vzdělání v oboru knihovnictví nebo praxe v knihovně či knihkupectví výhodou
  • orientaci v oblasti knihovnictví a literatury, dobrý všeobecný přehled
  • dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti, zájem o práci s lidmi, příjemné vystupování
  • výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem
  • počítačovou gramotnost (MS Office, orientace v prostředí internetu, pomoc uživatelům veřejného internetu, práce s elektronickými informačními zdroji)
  • pečlivost, samostatnost a zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce, organizační schopnosti
  • aktivní přístup a ochotu dále se vzdělávat
  • občanskou a morální bezúhonnost

Nabízíme:

• zajímavou práci v příjemném prostředí
  • pracovní poměr na dobu určitou – zástup za MD
  • plný úvazek
  • platové podmínky dle platných právních předpisů - platová třída 9 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů
  • stravenky, pět týdnů dovolené, 3 dny sick days
  • možnost osobního a profesního rozvoje
  • předpokládaný nástup od 1. srpna 2022

Pracovní doba:

• střídání ve službách v rozmezí 8.00 – 19.00 hod (ranní a odpolední)
  • 1 x měsíčně sobotní služba 9.00 – 15.00 hod.

Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete elektronicky nejpozději do 9. 7. 2022 na adresu knihovna@knihovnakv.cz

Zasláním přihlášky účastník výběrového řízení poskytuje souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679.

Krajská knihovna si vyhrazuje právo výběrové řízení prodloužit, zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.