Když se dáma rozběhne...

Když se dáma rozběhne...aneb ani v padesáti není pozdě.

Když se dáma rozběhne...

Literární pořad
Pro: Všichni
Vstupné: zdarma
Místo: Hlavní budova Dvory - sál
Datum: 17.02.2015 17:00 - 19:00
/akce/kdyz-se-dama-rozbehne-a2475.htm
Text

Autorské čtení paní Zuzany Součkové z její nově vydané knihy "Když se dáma rozběhne aneb ani v padesáti není pozdě!"

Pořádáno Nadačním fondem Ještěřice.

Anotace knihy

„No počkejte, já vám ukážu, že padesátka je jen číslo!“, pomyslela jsem si. A přihlásila se na svůj první běžecký závod. Půlmaraton v Ústí. Ve stejném roce jsem oslavila své padesátileté narozeniny. Můj život se obrátil naruby a běh se mi stal součástí života. Cestu, kterou jsem našla a po které jdu, Vám chci, milí čtenáři, ukázat. Budu Vám vyprávět, co mi běh dal, co mi vzal, co jsem našla a co ztratila.

Kniha blogových příběhů jedné dámy, která se rozhodla, že padesátka je jen číslo a není důvod nedělat to, co člověk dělat chce. Kniha neobsahuje jen příběhy, ale také praktické rady pro běhání a také zdravý a pro běžce vhodný jídelníček.

Recenze Miloše Škorpila: Zuzčiny příběhy popisují běžný život ženy, nejsou uplakané a nenajdete v nich ani nic z boje žena versus muž. Spíš naopak, vycítíte z nich lásku k životu, k dětem, k životnímu partnerovi, k pohybu, k jídlu, tedy ke všemu, co život ženy a člověka obecně naplňuje, ale je dost těžké to podat tak, abyste neměli pocit, že se vám autorka snaží vnutit svůj názor. A to se Zuzce rozhodně daří.


Novinky na e-mail