Jiří Kubík: Fotografická magie

Velkoformátové fotografie vytvořené technikou digitální montáže a fotografické postprodukce tzv. matte paintingu.

Jiří Kubík: Fotografická magie

Místo: Hlavní budova Dvory - A-klub
Datum: 03.09.2016 09:00 - 15:00
/akce/jiri-kubik-fotograficka-magie-a4870.htm

Součástí výstavy je i 2 m široký obraz

Dark Matter

Do nejmenšího detailu propracovaný foto/obraz zachycuje sci-fi výjev s tématem poznávání nekonečného prostoru, možností a bezmezné tvořivosti.

Výstava představuje průřez fotografické, retušérské a kreslířské tvorby devatenáctiletého Jiřího Kubíka. Jiří v poslední době spolupracuje s módním a reklamním fotografem Stanislavem Peterou (www.stanislavpetera.net) a podílí se na většině jeho rozsáhlejších projektů, některé z nich jsou například série focená pro Národní Protidrogovou Centrálu, Armádu ČR anebo soukromý projekt Stínadla. Výstava kombinuje digitálně vytvořené obrazy společně s kresbami, které vznikaly za použití klasických médií. Divákovi bude umožněno nahlédnout ,,pod pokličku” fotografické postprodukce, retuše a matte paintingu.

Více informací o Jiřím Kubíkovi najdete na www.jirikubik.com.