Doprovodná akce k výstavě

Doprovodná akce k výstavě Osobní doklady v proměnách času.

Doprovodná akce k výstavě

Přednáška
Místo: Krajská knihovna Karlovy Vary
Datum: 17.05.2017 12:00 - 18:30
/akce/doprovodna-akce-k-vystave-a6089.htm

Doprovodná akce k výstavě Osobní doklady v proměnách času.

SCHENGENBUS

Výstava archiválií ze soukromé sbírky Bohuslava Karbana a ze sbírek Státního okresního archivu Karlovy Vary.

Doprovodná akce pořádaná ve spolupráci s Krajským ředitelstvím policie Karlovarského kraje, Odborem cizinecké policie.

Zájemci si mohou prohlédnout zcela nového unikátního pomocníka cizinecké policie tzv. „schengenbus“, speciální policejní vůz, vybavený nejmodernější policejní technikou k odhalení padělaných dokladů.

U vozu bude policista z oddělení dokladů a speciálních činností odboru cizinecké policie, který vůz představí a ochotně zodpoví veškeré dotazy.

Jedná se o speciální policejní vůz zn. Mercedes Sprinter 3,0 TDCi, vybavený nejmodernější technikou na odhalovaní padělaných dokladů.