Krajská knihovna zůstane uzavřena minimálně do 22. ledna 2021

Krajská knihovna zůstane uzavřena minimálně do 22. ledna 2021

Krajská knihovna zůstane uzavřena minimálně do 22. ledna 2021

V souvislosti s nařízením Vlády ČR o pátém stupni vládních protiepidemiologických opatření PES zůstává Krajská knihovna Karlovy Vary zatím uzavřena do 22. 1. 2021.
Čtenáři mohou vracet půjčené dokumenty do biblioboxů před hlavním vchodem do budovy knihovny ve Dvorech nebo v Městské Tržnici (Tržnice je od 22. do 26.1.2021 včetně
z technických důvodů uzavřena).

Čtenáři také mohou využívat elektronické zdroje, například databázi novin a časopisů PressReader, do které se přihlásí ze svého čtenářského konta na adrese https://katalog.knihovnakv.cz/

V současné době si čtenáři nemohou dokumenty rezervovat ani své starší rezervace vyzvedávat. Všechny aktuální výpůjčky byly zatím automaticky prodlouženy do 31. ledna 2021.

Do konce ledna mohou čtenáři využívat Národní digitální knihovnu Covid s kompletními digitálními fondy na adrese https://dnnt.mzk.cz/. Může se stát, že v souvislosti s přechodem na nový knihovní systém v naší knihovně, nebude chvíli možné se do databáze přihlásit. Zkuste znovu přihlášení později v rozmezí několik málo dnů. Rozcestník volně dostupných online zdrojů i dalších online služeb knihoven najdou zájemci  na https://online.knihovny.cz .