Má roční registrace vypršela. Co mám dělat?

V takovém případě bude nutné, při nejbližší návštěvě knihovny svou registraci prodloužit a zaplatit roční registrační poplatek na další období. Jeho výše je závislá na tom, zda jste dospělý či dítě, zaměstnaný, nezaměstnaný, senior či na rodič na rodičovské dovolené.

Více informací o aktuální výši registračního poplatku naleznete v ceníku služeb, který je nedílnou přílohou knihovního řádu.

Do doby od vypršení registrace do jejího prodloužení nebudete moci pracovat se svým čtenářským kontem on-line např. provádět rezervace, prodlužovat si výpůjčky, objednávat dokumenty prostřednictvím Meziknihovní výpůjční služby apod.

Proto prosím neváhejte co nejdříve navštivte krajskou knihovnu.
Kolegyně u centrálního pultu Vám po zaplacení ročního poplatku Vaši registraci neprodleně prodlouží.

rightBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_439/8c5bd4300e2dd4eb4dcada761df47516.jpeg 195 20 right 160 309 1 /akce/labyrint-zahad-a6430.htm