Příměstský tábor v knihovně

21.- 25. 8. 2017 HRY BEZ HRANIC

informace o táboře

V období od 21. 8. do 25. 8. 2017 se konal příměstský tábor pořádaný oddělením pro děti Krajské knihovny Karlovy Vary na téma Hry bez hranic. Tentokrát jsme s dětmi hrály netradiční hry, ale také hry, které jsou známé ale dnes již trochu zapomenuté. Děti byly detektivy, hrály krvavé koleno, slepou bábu, městečko Palermo, sochy, skákaly panáka, hádaly pohádky, soutěžily v Jenga, trénovaly postřeh u Dobble, namáhaly hlavičky u hlavolamů, hádaly význam dnes již zapomenutých slov... celý týden nám přálo počasí a tak jsme mohly většinu času trávit venku. Jako minulý rok, tak i letos, nám s programem pomáhal Oliver a Markétka, kteří mají zkušenosti z táborů jako praktikanti a dříve pracovali u nás v oddělení pro děti. Nově nám na táboře pomáhala také Natka, naše čtenářka a pravidelná výpomoc na akcích. Tímto všem moc děkujeme!

Barbora Čihařová a Kamila Chaloupková - oddělení pro děti