Jóga smíchu / Cesta smíchu

Jóga smíchu s Honzou Kindlem.
Co vzít s sebou: Pohodlné oblečení, vodu v uzavíratelné láhvi, karimatku a chuť se smát.
Zájemci se mohou již nyní hlásti v Inforamčním středisku knihovny (centrální hala),
telefon 354 222 820, email infocentrum@knihovnakv.cz.

Jóga smíchu / Cesta smíchu

Životní styl
Vstupné: 50 Kč
Místo: Hlavní budova Dvory - sál
Datum: 21.02.2017 17:00 - 19:00
/akce/joga-smichu-cesta-smichu-a5661.htm

Jóga smíchu (hasya yoga) je výjimečný a ověřený přístup, který spočívá v tom, že každý z nás se může smát bez důvodu, bez vtipů, humoru, komedie či jiných vnějších podmínek.

Smích vyvoláváme prostřednictvím kombinace cvičení založených na smíchu ve skupině, očního kontaktu a dětské hravosti, což po určité době obvykle vede k přirozenému a nakažlivému smíchu.

Důvod proč používáme v názvu kombinaci slov jóga smíchu, je proto, že kombinujeme cvičení smíchu a další aktivity s jógovým dýcháním. To přináší více kyslíku do našeho těla a mozku, což v nás vytváří pocit zdraví a energie.

Cesta smíchu trvá cca 120 minut.

• Začínáme s seznámením se s principy jógy smíchu.
  • Následuje cvičení smíchocviků.
  • A na závěr děláme Meditaci smíchu a relaxaci.