Cena dobrovolníka roku: Křesadlo

Cena dobrovolníka roku Křesadlo:
„Cena pro obyčejné lidi, co dělají neobyčejné věci“

Křesadlo

Dobrovolnice Krajské knihovny v Karlových Varech Naďa, byla nominována na cenu dobrovolníka roku Křesadlo. Nominovali jsme ji za činnost, kterou pro knihovnu dělá. Vede projekt Relaxování při pletení a háčkování pro nedonošené děti. Kdy učí a vede ženy k pletení čepiček, chobotniček a botiček, které předáváme přes společnost Nedoklubko z.s. do nemocnic. Každé úterý se v A-klubu knihovny sejde kolem 20 žen, které se chtějí naučit něco nového či být ve společnosti lidí, kteří mají stejný zájem. Při této akci vznikaní či se obnovují přátelství a to je krásný bonus tohoto projektu.

Dobrovolnice Naďa cenu dobrovolníka roku Křesadlo nezískala, to ovšem nevadí. Je důležité a krásné dělat věci, které člověka naplňují a baví a to je tou hlavní cenou pro dobrovolníka.

Ing. Eva Vodičková